Www.ClubSoundTr.Com @ Paylaşım Dünyası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Www.ClubSoundTr.Com @ Paylaşım Dünyası

Www.ClubSoundTr.Com

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Okumadan Başlık Açmayınız!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Okumadan Başlık Açmayınız! Empty
MesajKonu: Okumadan Başlık Açmayınız!   Okumadan Başlık Açmayınız! Icon_minitimePaz 25 Ocak 2009, 13:40

ClubSound Ailesine;

Forumu gezerken fark ettim ki bütün başlıklar biçimsiz,türkçe karakterlerin dışında her türlü abuk subuk diye tabir edeceğimiz harfler kullanılmış,gerekli gereksiz ünlem(!),üç nokta(...) kullanılmış,"S-Ş" yerine dolar işareti($),"B" yerine "ß","K" yerine "q",.. ve daha neler neler.

Ya inanın yazdıklarınızı az önce düzeltirken, okuyup Türkçe karşılıklarını yazamadım bile.Ne zormuş turhjeyi Türkçe'ye çevirmek.Arkadaşlar siz o tuaf dili geliştireceksiniz diye Türkçe'yi katletmeyin! Yada o dili geliştirmek için forumumuzu kullanmayın.

Türkçe Dunya'nın en zengin dili.Diğer ülkelerin sözcükleri 2 cildi geçmezken bizim dilimizin sözcükleri kaç cilt oluşturuyor haberiniz var mı? Bu kadar sözcük neyinize yetmiyorda gidip tuaf tuaf kullanımlar buluyorsunuz kendinize?

Lütfen aşağıdaki kurallara uyalım.Aksi halde açtığınız başlık EMEK GÖZETMEKSİZİN forumdan silinecektir.

* Harfler türkçe karakterlerle kullanılsın.
* Gerekli gereksiz ünlem,üç nokta,.. kullanılmasın.Nerede kullanacağınızı bilmiyorsanız açıklama yapalım..!
* Caps Lock tuşunu kullanmayalım.Biz zaten başlıkları görüyoruz kimsenin gözüne gözüne sokmaya gerek yok.
* Konu kısa ve öz olur bazı arkadaşlar utanmasa yazacağı yazıyı konuya kopyalayacak lütfen başlıklarımızı olabildiğince kısa tutalım.

Sanmıyorum fakat okunmasını ve uyulmasını ümit ediyorum.
dj selim
Yeni Üye
Yeni Üye

Okumadan Başlık Açmayınız! Empty
MesajKonu: Geri: Okumadan Başlık Açmayınız!   Okumadan Başlık Açmayınız! Icon_minitimePaz 19 Tem. 2009, 12:01

tsklerrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Okumadan Başlık Açmayınız!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Okumadan Başlık Açmayınız!